top of page
עלינו

מיכל מזרחי

רמת הגולן

מיכל הצטרפה לנקטר בתחילת 2013 לאחר פגישה היסטורית עם מעוז קשתי בחוף בית ינאי בה התגלה לשניים המכנה המשותף בינהם, האהבה ליצירה טבעונית במטבח. מיכל גדלה עם נקטר וניהלה ביד רמה את המטבח. היא גדלה על אוכל עירקי קלאסי והיא לוקחת אותו למקומות רחוקים. המומחיות שלה ללא ספק, היא ב"טבעון" מנות. אם זה גבינות משקדים, רוסט מסייטן או שוקולדים מעלפים, מיכל לא תשקוט עד שלכל מנה לא טבעונית תהיה אחות טבעונית שטעמה לא יפחת ואף יעלה על המקור.

אחרי שטיילה בעולם 3 שנים, חזרה מלאה בהשראה לקחת את נקטר לשלב הבא ולעוד מנות טבעוניות וצורות הגשה יוצאות דופן!  

הפרט החשוב ביותר אצל מיכל הוא שכל החומרי גלם שלה הם תוצרת אורגנית מקומית ברמת הגולן. שם היא גדלה וחיה כיום.

בעקבות כל הטוב הזה, מיכל גם יוצרת אירועים בסגנון tailor suit מסנדוויצ'ים ועד ארוחות אקסקלוסיביות לאירועים גדולים וקטנים.

יסמין לב

חדרה

יסמין קודם כל אחראית על בניית האתר המהמם שלנו, היא רב תחומית ולכן היא גם הדוברת של נקטר, גם מייעצת בנושא תזונה מזינה ובריאה, ומתחזקת את אתר האינטרנט באופן שוטף. בין השאר היא הספיקה יחד עם מיכל להקים את מחלקת
Take A way שם לקוחותינו נהנים ממבחר של אוכל בריא, טעים וטבעוני המוכן לקחת הביתה.
ליסמין היכולת להפיץ שמועות טובות ובעזרתה האדיבה יותר ויותר אנשים נחשפים לנקטר.

כיום יסמין עוסקת בעיקר בבניית אתרים, עיצוב גרפי והנגשת העולם הדיגיטלי.
בנוסף נותנת בהתנדבות ייעוץ ותמיכה לאנשים שעושים מעבר לדרך חיים בריאה וטבעית.

Please reload

  • Whatsup MICHAL
  • Whatsup YASMIN

מעוז קשתי

פורטוגל

מעוזנו חזר לארץ לאחר שנים רבות בהן חי ועבד בארה"ב. בשנת 2012 הקים את נקטר קייטרינג טבעוני יחד עם ניצן גלאון כשהבין שהטבעונות היא דרך חייו החדשה. לאחר שהשלים את לימודיו הקולינרים במיאמי מעוז צבר נסיון רב במטבחים שונים בהוואי ובקליפוניה (ניחשתם נכון, הוא גם גולש שמכור לים). מעוז אף פתח כבעלים, שתי מסעדות מצליחות בסאן דיאגו ששילבו בין אוכל לטיני לים תיכוני. הבישול של מעוז מתאפיין ביצירתיות חסרת פשרות ועבודה עם חומרי גלם טריים וקרובים כמה שיותר לטבע. הוא מושפע מהמטבח הים תכוני, האסייתי.

ובימים אלו... 

אם תצאו לנפוש באזור פורטוגל תוכלו למצוא את מעוז בין הגלים

תוך כדי הקפצת פלאפל מספר 1 באזור ובכלל.

אז תקפצו למעוז לאכול איזה משהו טוב.

ובואו נגזים עוד קצת, יש לכם הפקה כלשהי בפורטוגל? הוא הבן האדם לאוכל מצוין. 

ניצן גלאון

קוסטה ריקה

לאחר לימודים באנגליה ושוטטות בעולם הגדול ניצן חזר לארץ עם כלתו הקולומבינית, סילביה צאפרו. המעבר לטבעונות יחד עם המפגש עם מעוז קשתי הוליד את הרעיון לפתוח את נקטר, קייטרינג גורמה המבוסס אך ורק על מוצרים מן הצומח. הרעיון קרם עור וגידים וניצן בעזרת הניסיון הקודם הרב שלו בהפקת אירועים, מבטיח שכל אירוע שיוצא מנקטר יהיה מדוקדק לפרטים כולל מענה לכל צורך שיכול לצוץ בשטח. המומחיות של ניצן היא בניהול אירועים מסובכים ודינמים תוך כדי השריית אווירת קלילות ורוגע.

אחרי שטיילנו בפורטוגל עם מעוזינו, אם החלטתם לצאת לעוד מסע והפעם בקוסטה ריקה – אתם עשויים לפגוש את ניצננו הלוא הוא תוצר של נשמה ענקית עם ידי זהב! 

הוא מנהל שם את nectarfood ומבשל לריטריטים.
אז אם בא לכם להתפנק על אוכל איכותי וטעייםם בקוסטה ריקה.
ניצן הוא ללא ספק הכתובת
!!! 

Please reload

  • Whatsup NITZAN
  • Whatsup MAOZ
bottom of page